O nás

V naší zájmové organizaci se zabýváme výcvikem psů pro sportovní kynologii podle zkušebních řádů NZŘ, IPO. V průběhu roku pořádáme na našem cvičišti zkoušky z výkonu. Naši členové se zúčastňují nejen zkoušek a závodů, ale i dalších akcí např. ukázky výcviku pro děti a mládež ve školách a na dětských dnech.                               
      
      Již několik let na jaře pořádáme závod Memoriál Jardy Dvořáka který probíhá v plném rozsahu tzn.stopy,poslušnost a obrana.Tento závod je zařazen do krajské ligy a těší se čím dál větší oblibě a poslední víkend v srpnu se koná obranářský závod "Duchcovský viadukt"(obrana,poslušnost), jenž se stal naší tradicí.
Daří se nám závod organizovat na vysoké úrovni a díky tomu roste počet startujících psovodů, kteří k nám rádi jezdí závodit a trénovat.

              


Zázemí  cvičiště vybudované díky píli, nadšení a volnému času našich členů se nachází v Duchcově za Zámeckou zahradou. Výcvik je veden pod dohledem zkušených výcvikářů. Další individuelní výcvik po dohodě s výcvikáři probíhá dle potřeb jednotlivých členů i v ostatní dny.